0.5w color pcb
₹ 6.75 / Piece Get Latest Price
| Wattage (Power) | 0.5 W |
| Lighting Color | Multicolor |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
0.5w led bulb
₹ 7.5 / Piece Get Latest Price
| Light Color | Cool White |
| Type of Light | Bulb |
| Color Temperature | 3000 K |
| Wattage | 5 W |
| Brand | K.L.W |
| Material | Plastic |
| Base Type | E40 |
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India