Our range of products include 9w dc led mcpcb.
₹ 5 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| Board Type | Metal Core |
| Application | Residential |
| Power Source | DC |
| LED Type | DOB |
| Material | Aluminium |
| Power | 9 W |
| Voltage | 12v |
| Board Thickness | 1.0 mm |
| Shape | Square |
| Board Size | 1 Inch |
| Color Temperature | Daylight |
| Brand | Local Make |
| Solder Mask Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
9w led hpf driver We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India