Movable plastic cob housing
₹ 25.50 / Piece Get Latest Price
| Power | 7W |
| Body Material | Polycarbonate |
| Wattage | 7W |
| Size | 120mm |
| Mounting Type | Recessed |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Light Color | Cool White |
| Body Color | White |
| Adjustability | Adjustable (Tilt) |
| Usage Application | Home |
| Shape | Round |
| Cutout Size | 75mm |
| Warranty | 1 Year |
| IP Rating | IP20 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
7w plastic Movable cob housing We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
ndian hpf driver
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India