Led 3 in 1 panel gamma dob with spd
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Shape | Round |
| Mounting Type | Recessed |
| Color Temperature | 3500K |
| Lighting Source | LED |
| Size | 4 inch |
| Light Color / CCT | 3-in-1 Color |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Special Features | 3-in-1 Color |
Minimum order quantity: 200 Piece
8w 3 in 1 panel dob with spd for Syska type panel with 2 year warranty based.
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 59 / Piece Get Latest Price
| Output Power | 8w |
| Maximum Output Power | 9w |
| Output Current | 120mA |
| Shape | Round |
| Color Temperature | 6500K |
| Application | LED Panel Light |
| Wattage | 9 W |
| Light Color | Cool Daylight |
| Type | Constant Current Driver |
| Dimming Type | Non Dimmable |
| Output Voltage | 36V |
| Output Type | Constant Current |
| Material | Polycarbonate |
| Input Voltage | 220V |
| Surge Protection | 4 kV |
| Power Factor | ≥0.95 |
| Efficiency | ≥80% |
| IP Rating | IP20 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
3 in 1 round syska type driver-mcpcb We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India