Ac-dc external battery housing
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Size | 75mm |
| Wattage | 9W |
| Base Type | B22 |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Compatible Wattage | 9 W |
| Shape | Round |
| Housing Shape | Round |
| Diffuser Type | Milky |
| Body Color | White |
| Usage Application | Home |
| Heat Sink Design | Plain |
| Cap Material | Aluminium |
| Holder Included | Without Holder |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
9w ac dc bulb housing We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 5.40 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| Model Name | Eco |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 6500K |
| Base Type | B22 |
Minimum order quantity: 500 Piece
9w pp ac-dc bulb housing
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India