Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer aluminium b22 cap.
₹ .85 / Piece Get Latest Price
| Base Type | B22 |
| Material | Aluminium |
| Color | Grey |
| Warranty | 1Year |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 2000 Piece
Aluminium cap .
₹ .90 / Piece Get Latest Price
| Base Type | B22 |
| Wire Attachment | Without Wire |
| Material | Aluminium |
| Compatible Bulb Type | LED |
| Diameter | 22 mm |
| Warranty | 6month |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Weight | 5 g |
| Size/Dimension | 10 x 15 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 2000 Piece
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India