84% Response rate
Leading Manufacturer of 3 in 1 color dob from New Delhi.
₹ 29 / Piece Get Latest Price
| Material Type | Dob module |
| Application | Panel Light, Downlight |
| Wattage Range | 6 - 9 W |
| LED Type | DOB |
| Input Voltage | 220 V |
| Body Material | Aluminium |
| Usage Application | Home |
| Brand | Everlight |
| Waterproof Rating | IP20 |
| Color Temp | 6000 K |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
52mm Gamma dob for concealed 4v 440v operating.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India
