Cylinder surface
₹ 175 / Piece Get Latest Price
| Power | 10 W |
| Color Temperature | Cool White (6500K) |
| Mounting Type | Surface |
| Material | Metal |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| IP Rating | IP40 |
Minimum order quantity: 100 Piece
7w cylinder surface cob light complete with 2 year warranty. Cob chip crom isolated driver .
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India