Deep cob spot light
₹ 155 / Piece Get Latest Price
| Power | 12W |
| Wattage | 12W |
| Type of Light | Spot Light |
| Mounting Type | Recessed |
| Color | Warm White |
| Light Color | Warm White |
| Body Color | White |
| Color Temperature | 3000 K |
| Shape | Round |
| Cutout Size | 75mm |
| Warranty | 2 Year |
| IP Rating | IP20 |
Minimum order quantity: 100 Piece
12w delta model cob spot light complete with 2 year warranty.
Aluminium body white plus black body.
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India