9w gamma with spd 4kv 440v operating
₹ 10.90 / Piece Get Latest Price
| Material Type | Module |
| Part Type | MCPCB |
| Application | Bulb |
| Board Type | Metal Core |
| Wattage | 9 W |
| Wattage Range | 6 - 9 W |
| Input Voltage | 220–240 V |
| Base Type | B22 |
| Material | Aluminium |
| Color Temperature | 6500 K |
| Copper Thickness | 1 mm |
| Body Material | Aluminium |
| LED Type | DOB |
| Power | 9 W |
| Usage/Application | Home |
| Product Type | pcb |
| Shape | Round |
| Driver Type | Non Isolated |
| Thickness | 1.0 mm |
| Dimmable | No |
| PCB Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
9w Crompton model gamma with spd. We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 12 / Piece Get Latest Price
| Material Type | MCPCB |
| Application | Bulb |
| Wattage | 9W |
| Wattage Range | 6 - 9 W |
| LED Type | DOB |
| Base Type | B22 |
| Input Voltage | 220 V |
| Color Temperature | 6500 K |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| 75mm cutout | 110mm size |
Minimum order quantity: 1000 Piece
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
gamma dob 46mm with 4kv 440v operating can be given in 2 year warranty
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India