15w 6" adjustable panel
₹ 125 / Piece Get Latest Price
| Power | 15 W |
| Wattage | 15W |
| Cutout Size | 125 mm (5 inch) |
| Shape | Round |
| Mounting Type | Recessed |
| Light Color | Cool Daylight |
| Material | Polycarbonate |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Polycarbonate |
| Lumen Output (lm) | 1500 lm |
| Beam Angle | 120° |
Minimum order quantity: 200 Piece
15w 6" adjustable panel raw material .
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Part Type | Complete Kit |
| Wattage | 12W |
| Shape | Round |
| Input Voltage | 220–240 V |
| Color Temperature | 6500 K |
| Base Type | Ceiling mounted |
| Size | 5 inch |
| Light Color / CCT | Cool White |
| Dimmable | No |
| Mounting Type | Recessed |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Polycarbonate |
| LED Type | DOB |
| Driver Type | Non Isolated |
| Special Features | Rimless Design |
| PCB Shape | Round |
Minimum order quantity: 200 Piece
12w 5 inch adjustable panel light raw material available at best price
ndian hpf driver
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India