Our range of products include 12w led bulb driver lpf type and led bulb driver.
₹ 14.5 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 5W |
| Power Factor | 0.6 Lpf |
| Power Source | DC |
| Voltage | 6V |
| Brand | K.T.W |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
Led lpf driver
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| Power Factor | 0.9 Hpf |
| Power Source | AC |
| Current | 100mA |
| Voltage | 100-440v operating |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
9w auto cut hpf driver
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India