Providing you the best range of 9w pp housing with effective & timely delivery.
₹ 2.30 / Piece Get Latest Price
| Base Type | B22 |
| Wattage | 9W |
| Size | 57mm |
| Housing Material | Plastic, plastic |
| Compatible Wattage | 9 W |
| Shape | Round |
| Diffuser Type | Milky |
| Body Color | White |
| Usage Application | Home |
| Heat Sink Design | Plain |
| Cap Material | Aluminium |
| Holder Included | Without Holder |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India