84% Response rate
Pioneers in the industry, we offer rotating disco bulb from India.
₹ 37 / Piece Get Latest Price
| Type of Light | Ceiling Light |
| Power | 12 W |
| Wattage | 7 W |
| Lighting Color | White |
| Base Type | B22 |
| Rotation Type | Auto Rotating |
| Body Material | SS |
| Input Voltage | 220-240 V |
| Usage Area | Party Hall, Shop, Home |
| Shape | Round |
| Warranty | No Warranty |
Minimum order quantity: 200 Piece
Rotating bulb .
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India
