We are a leading Manufacturer of led brick light, gm modal concealed housing and led fan light from New Delhi, India.
₹ 48 / Piece Get Latest Price
| Solar Power | 50 W |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Power Source | Solar |
| Body Material | Acrylic (Front Glass) |
| Shape | Rectnagular |
| Is It Portable | Non Portable |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 9W |
| Cutout Size | 75 mm |
| Light Color | Cool Daylight |
| Model Name | Decoray |
| Shape | Round |
| Base Type | B22 |
| BEE Star Rating | 3 Star |
| Trim Color | White |
| CCT | 6500 K |
| Luminous Efficacy | 105 Lm/W |
| Body Material | Polycarbonate |
| IP Rating | IP20 |
| Input Voltage | 220 V |
Minimum order quantity: 500 Piece
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 115 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Ceramic |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Cool White |
| Color | White |
| Power | 25 W |
| Color Temperature | 6500 K |
| Base Type | B22 |
| Bulb | Aluminum LED Bulb |
Minimum order quantity: 50 Piece
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India