Leading Manufacturer of led par light from New Delhi.
₹ 1145 / Piece Get Latest Price
| Wattage (Watts) | 15 W |
| Wattage | 3 W |
| Number of LED | 20 Bulbs |
| Light Color | Cool White |
| Voltage | 10v |
| Warranty | 6Month |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 345 / Piece Get Latest Price
| Par Type | PAR 18 |
| Wattage | 12 W |
| Led Color Type | RGBW |
| Control Mode | Sound Active |
| Light Color | Cool White |
| Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India