Our range of products include 9w color mcpcb, 12w led mcpcb, 7 in 1 color dob mcpcb and 9w led bulb mcpcb.
₹ 7.75 / Piece Get Latest Price
| Power | 9 W |
| Copper Thickness | 1 mm |
| Product Type | 9w Color Mcpcb |
| Material | Aluminum |
| Usage/Application | Commercial |
| Thickness | 0.3 mm |
| Client Type | Automation |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 7.90 / Piece Get Latest Price
| Power | 12 W |
| Copper Thickness | 1.6 mm |
| Product Type | 12w Mcpcb |
| Material | Aluminum |
| Usage/Application | Industrial |
| Thickness | 0.3 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
12w led bulb mcpcb
₹ 10.50 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 0.8mm |
| Material | Aluminum |
| Usage/Application | LED Lighting |
| Copper Thickness | 30 microns |
Minimum order quantity: 500 Piece
7 in 1 dob mcpcb
₹ 5.50 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
Minimum order quantity: 500 Piece
9w bulb mcpcb .
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India