Offering you a complete choice of products which include 9w lpf driver raw material, all type led bulb raw material, 12w hpf driver, 57mm led bulb aluminium housing, metal core pcb and 9w mcpcb 10 led.
₹ 23 / Piece Get Latest Price
| Part Type | Complete Kit |
| Wattage | 9 W |
| Bulb Type | LED |
| Material | Aluminium |
| Input Voltage | 220–240 V |
| Base Type | B22 |
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 6500K |
| Body Material | Aluminium |
| LED Type | SMD 2835 |
| Driver Type | Non Isolated |
| Dimmable | No |
| PCB Shape | Square |
Minimum order quantity: 500 Piece
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 8.50 / Piece Get Latest Price
| Material | Polycarbonate |
| Base Type | E27 |
| Light Color | Warm White |
| Usage/Application | Lighting |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 27 / Piece Get Latest Price
| Output Wattage | 12 W |
| Wattage | 12W |
| Output Current | 200 mA |
| Driver Type | Non Isolated |
| Input Voltage | 100–300 V AC |
| Dimming | Non Dimmable |
| Power Factor | ≥0.95 |
| Output Voltage | 60–120 V DC |
| Output Type | Constant Current |
| Warranty | 2 Years |
| Protection Features | OVP |
Minimum order quantity: 500 Piece
12w led hpf driver 4kv 440v operating
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 8.50 / Piece Get Latest Price
| Base Type | B22 |
| Wattage | 9w |
| Light Type | LED Bulb |
| Housing Material | Plastic |
| Compatible Wattage | 9 W |
| Shape | Round |
| Diffuser Type | Frosted |
| Body Color | White |
| Usage Application | Home |
| Heat Sink Design | Plain |
| Cap Material | Aluminium |
| Holder Included | Without Holder |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 15.5 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 1.0mm |
| Material | Aluminum |
| Power Consumption | 9w |
| Number of LED | 15 |
| Usage/Application | LED Lighting |
| Copper Thickness | 35 microns |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
9w gamma dob with spd 4kv 440v operating
₹ 2.9 / Piece Get Latest Price
| Power | 9 W |
| Material | Aluminum |
| Number of LED in PCB | 10 |
| Usage/Application | Lighting |
| Client Type | Manufacturer |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
₹ 1.3 / Piece Get Latest Price
| Size | 20 mm |
| Material | MS |
| Usage/Application | Gas Pipe |
| Head Type | Square |
| Connection | Male |
| Type | Staplock Fittings |
₹ 17.50 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
Minimum order quantity: 500 Piece
9w auto cut hpf driver 4kv 440v operating .
₹ 14 / Piece Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
9w gamma dob 4kv 440v 1.5mm thicknesses .
₹ 10.70 / Piece Get Latest Price
| Part Type | Complete Kit |
| Component Type | Dob module kit |
| Wattage | 9 W |
| Bulb Type | LED |
| Board Type | Metal Core |
| Input Voltage | 100–300 V |
| Wattage Rating | 9 W |
| Base Type | B22 |
| Color Temperature | 6500 K |
| Body Material | Aluminium Plastic |
| LED Type | DOB |
| Driver Type | DOB |
| Shape | Round |
| Dimmable | No |
| PCB Shape | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece
9w gamma dob with spd
For A55mm syska housing based 4kv 440v operating
39mm dia used for 1 year warranty good brightness
High quality
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India