7w movable plastic cob light raw material
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Power | 7W |
| Wattage | 7 W |
| Brand | Other brand |
| Light Color | Cool White |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Polycarbonate |
| Mounting Type | Recessed |
| Adjustability | Adjustable (Tilt) |
| Operating Voltage | 240v |
| Body Color | White |
| Shape | Round |
| Cutout Size | 75mm |
| IP Rating | IP20 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
7w cob light raw material We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients. .
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India