Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer 9w ac dc rechargeable led bulb driver.
₹ 64 / Piece Get Latest Price
| Output Wattage | 9 W |
| Dimming | Non Dimmable |
| Output Type | Constant Current |
| Input Voltage | 100–300 V AC |
| Power Factor | ≥0.9 |
| Output Voltage | 36–72 V DC |
| Output Current | 800mA |
| Driver Type | Non Isolated |
| Warranty | 1 Year |
| Protection Features | Surge Protection |
Minimum order quantity: 100 Piece
AC-DC LED Drivers.Established in the year 2020 at New Delhi (Delhi, India), we "Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India