8w 4 inch surface moon light
₹ 69 / Piece Get Latest Price
| Type of Light | Panel Light/Downlight |
| Shape | Round |
| Wattage | 10 W |
| Body Material | Polycarbonate |
| Usage/Application | Indoor |
| Voltage | 220V |
| Power | 10 W |
| Install Style | Ceiling mounted |
| Light Color | Cool White |
| Housing Available For | Ceiling mount surface |
| Certification | CE |
| IP Rating | IP55 |
| Model Name/Number | Surface type |
| Country of Origin | Made in India |
| Height 40mm | 4" inch dia |
Minimum order quantity: 200 Piece
8w led surface panel light raw material We are engaged in offering a wide range of quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India