Movable spot light
₹ 275 / Piece Get Latest Price
| Power | 12W |
| Wattage | 12 W |
| Brand | Other brand |
| Light Color | Warm White |
| Beam Angle | 36° |
| Warranty | 2 Year |
| Mounting Type | Recessed |
| Adjustability | Adjustable (Tilt) |
| Body Color | White |
| Shape | Round |
| Cutout Size | 65mm |
| IP Rating | IP20 |
Minimum order quantity: 100 Piece
12w Tiltable/movable cob spot light complete with warranty based aluminium body
"Kiyan Lighting World" engaged as the Manufacturer, Wholesaler and Supplier of LED Bulb, LED Concealed Lights, LED Downlight, LEF Flooflight, LED Steet Light much more.
Vijay Kumar (Manager)
Kiyan Lighting World
Floor Ground, Hno-238, Wz-40, Block-A,Nearby, Sudarshan Park
New Delhi - 110015, Delhi, India